Zeznania zabójców cz.1 Początek
sobota, 29 listopada 2014
Nikt nie komentuje.
Hej! Mam ostatnio mało czasu i niezbyt mam kiedy pisać, w dodatku nie ma żadnych komentarzy więc nie wiem czy jest sens w ogóle to dalej ciągnąć.
1 komentarz:
Unknown
29 listopada 2014 09:41
Wniosek taki że raczej zawieszam bloga.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Wniosek taki że raczej zawieszam bloga.
OdpowiedzUsuń