niedziela, 16 listopada 2014
Opis.
Moje życie, a mianowicie dwa są dość zwyczajne. W jednym szkoła, hobby, przyjaciele, popieprzona rodzinka. W drugim praca, chłopak, znowu przyjaciele, znowu hobby itd. Sęk w tym że w drugim (o którym nikt z naszego świata teraz już poza wami nie wie) moja praca polega na tym że w Dormie, innym niż nasz wszechświat, bronię równowagi. Walcząc, zabijając i ogółem robiąc międzyświatowy rozpierdziel. Chłopak no cóż... Syn Gadriela (szatan) i Ewangeliny. Ewy w skrócie. (Jeżeli myślicie że ta farsa z jabłkiem to dramat. W takim razie pomyślcie sobie o urodzeniu dziecka największemu wrogowi Boga) Była ona jednym z strażników i po wypadku z dzieckiem, aniołów płci żeńskiej już nie zobaczycie. Więc Deamon jest jedyną i unikatową mieszanka anioła z demonem. Co do przyjaciół to mowić nie warto i tak wyjdzie w praniu. Ogółem ciekawie, czasem niebezpiecznie, a zwykle poprostu dziwnie, ale cóż życia ma się tylko dwa, to za mało czasu by silić się na normalność.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz