poniedziałek, 17 listopada 2014

Podziękowanie

Wielkie dzięki dla mojej przyjaciółki! Bez niej pewnie by to nie wypaliło. Wiedz że, you are my master. Stronę zrobiła ona, sprawdza czy nie ma żadnych błędów i co myślę że najważniejsze jest mym królikiem doświadczalnym ;) testuje na niej wszystkie nowe rozdziały i słucham co należy poprawić bądź co jest spoko :D Wielbię cię człeku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz